Про компанію

ADVANT Travel — це перше користувацьке онлайн-турагенство.

Наш онлайн сервіс дозволяє:

Ми активно працюємо над тим, щоб ви могли вибирати та купувати подорожі з комфортом, заощаджуючи сили, час і гроші і не псуючи передчуття поїздки нескінченним пошуком, турботами та тривогами. Або виконати бажання — захотів, вибрав, купив все онлайн — і вже завтра ти в дорозі)

ADVANT Travel — це сервіс для людей, які прагнуть відпочивати в подорожах у відпустці, на святах або навіть на вихідних.

Компанія «Адвант Тревел» працює на ринку туристичних послуг України з 2015 року. Ліцензію суб'єкта туроператорської діяльності видано на підставі указу Міністерства економічного розвитку України No1358 від 30.10.2015.

Вибір споживача 2018 Вибір споживача 2018

Національна відзнака "Вибір споживача" 2018 та 2019 Асоціації економічного співробітництва та розвитку. За експертною оцінкою Всеукраїнського галузевого аналітичного центру, компанія увійшла до топ-3% пріоритетних підприємств як одне з найбільш значних у туристичній галузі та була внесена до реєстру "Кращих постачальників товарів та послуг".

Лідер галузі 2019

Медаль "Лідер галузі 2019" – нагорода Національний бізнес-рейтинг. Золото рейтингу серед туристичних підприємств України Підтверджує ефективність ведення бізнесу, відкритість у відносинах із державою, прагнення високим стандартам галузі.

Компанія 2018 року

Нагорода "Компанія року 2018" присвоєно на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості. Підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги.

Лідер року 2018

Медаль та сертифікат "Лідер року 2018" за видатні фінансово-економічні показники у туристичній галузі за версією Національного бізнес-рейтингу. Доказ ефективності діяльності підприємства, його внеску у розвиток галузі та економіки в цілому

ТОВ «Адвант Тревел» — єдиний офіційний партнер міжнародної групи компаній ADVANT та сервісу Advant Club в Україні.

Ми офіційно співпрацюємо з туристичними операторами і даємо Клієнтам для самостійного вибору базу з понад 2 мільйонів турів в 200 тисяч готелів в 39 країнах світу (* Інформація по 10.000 країн світу).